niedziela_palmowa_03W Niedzielę Palmową odbył się w parafii konkurs na najpiękniejszą i największą palmę. Dzieci wraz z rodzicami zebrały się przed kościołem, skąd po poświęceniu palm i wysłuchaniu Ewangelii wyruszyli w procesji wokół kościoła. Po Mszy św. przy pomocy Ks. prof. Adama Solaka wybraliśmy palmy, które poprzez pracę włożoną w ich wykonanie i swój piękny wygląd zasługiwały na podziwi nagrody.  Może palmy nie były bardzo duże, ale każda z nich ukazywała zaangażowanie każdego dziecka. Wykonawcy palemek otrzymali nagródki po czym na każdej twarzy dziecka zaistniał piękny uśmiech, a oczka przepojone były radością, co wszystkich satysfakcjonowało i pobudzało do dalszych działań. Niedziela Palmowa wprowadziła nas w Wielki Tydzień, ale była również wielkim świętem dzieci w naszej parafii, które na wzór dzieci Jerozolimskich wychodzą, aby oddać część Jezusowi, naszemu Panu.
Zobacz fotogalerię