mamy_0626 maja – tego dnia każda mama świętuje jedno z najpiękniejszych świąt w kalendarzu. Z tej okazji   młodzież i dzieci przygotowały piękny montaż słowno-muzyczny, chcąc okazać mamom szacunek, miłość, jak również podziękować im za trud włożony w wychowanie.

Dzieci prezentowały wiersze napisane wcześniej przez naszych ‘małych artystów’.
Pięknie ujęli w słowach to, co chcieli przekazać swoim mamom. Po występie wszystkie mamy otrzymały róże, uściskały swoje pociechy, a na ich twarzach gościł piękny uśmiech.
Wszystkim mamom życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, aby czuły się jedyne i wyjątkowe, aby wiedziały jak bardzo są ważne dla każdego dziecka!
Został również rozstrzygnięty parafialny konkurs literacko – plastyczny pt.: „MAMA MOJA JEDYNA”.
Prac pisemnych było 6 , a plastycznych tylko 2. Każda praca na swój sposób była wyjątkowa, ukazywała to, co dzieci noszą w swoich serduszkach. Jednakże mamy nadzieję, że w przyszłym roku więcej dzieci weźmie udział w konkursie.  J
A oto jak zostały ocenione prace:
Literackie:
1miejsce -  Dominik Majocha i Sylwia Cabaj
wyróżnienia - Justi Noga, Grzesiu Landowski, Ania Łoboda, Karolinka Bigos.
Plastyczne:
Zuzia Szkutnik i Anetka Kowynia.