Dnia 25 kwietnia 2014 roku w naszej parafii odbyło się modlitewne czuwanie poprzedzające uroczystość Kanonizacji Papieża Jana Pawła II przygotowane przez młodzież ze Szkoły Podstawowej imienia Majora Henryka Sucharskiego. Parafianie podziękowali Bogu za  dar apostolskiego życia i posłannictwa Świętego Jana Pawła II. Młodzież pomogła nam na nowo przeżyć obecność Jana Pawła wśród nas. Na nowo mogliśmy poczuć bliskość naszego ukochanego wielkiego rodaka Jana Pawła II.

„Święty Janie Pawle, z okna niebieskiego udziel nam twojego błogosławieństwa! Błogosław Kościół, który kochałeś, któremu służyłeś i któremu przewodniczyłeś, prowadząc go odważnie po drogach świata, aby zaniósł Jezusa do wszystkich, i wszystkich przyprowadził do Jezusa.”