dsc04403...a mały Chrystus smutny patrzy w drzwi i czeka by pośród witających zobaczyć człowieka...
Chrystus z pewnością cieszy się widząc tylu ludzi u swego żłóbka. Bo przecież On nie narodził się tylko dwa tysiące lat temu w Betlejem judzkim, ale rodzi się każdego roku
w naszych sercach, aby w nich zamieszkać. Tylko od nas zależy czy przygotujemy Mu miejsce.
Jak co roku pół godziny przed rozpoczęciem Pasterki dzieci oraz młodzież Parafii Gręboszów przedstawiły program słowno muzyczny, który miał na celu wprowadzić nas w głębsze przeżywanie świąt Bożego Narodzenia. W święto św. Szczepana podczas Mszy św. o godzinie 12:00 odbyło się rozesłanie grup kolędników misyjnych. Dzięki nim nasza wspólnota będzie mogła pomoc najbardziej potrzebującym.

Film z Pasterki