Jezu najsłodszy,
me serce małe
By Cię kochało
przez życie całe.

Pierwsze spotkanie dzieci naszej parafii w liczbie 13 odbyło się w kościele parafialnym 12 maja 2013 roku o godzinie 12.00. Do I Komunii Świętej przystąpili: Martyna Wojciechowska, Angelina Kaczor, Aleksandra Januś, Anna Szczepańska, Karolina Dąbroś, Oliwia Starsiak, Paweł Kaczówka, Nikodem Świętek, Łukasz Boroń, Bartłomiej Garbarz, Marek Biedroń, Damian Kaczmarczyk, Łukasz Tyrcha.

Dzień wcześniej dzieci przystąpiły do pierwszej spowiedzi.
Te dwa dni były dla dzieci i ich rodziców wielkim przeżyciem. Szczególnie przeżywały to rodziny, których dzieci po raz pierwszy przystępowały do I Komunii św. Niech ten dzień będzie zawsze dla nich przypomnieniem ich wielkiej miłości do Jezusa ich Pana i Mistrza. A my wszyscy dawajmy im dobry przykład życia chrześcijańskiego. Panie Jezu, Tobie oddaję moje serce. Choć nie jest ono wielkie, to pragnie kochać Ciebie ze wszystkich sil.
Weź je Jezu, i spraw, aby było dobre, wolne zawsze od grzechu i coraz bardziej podobne do Twojego wielkiego, świętego Serca.