1. Dziś swoją modlitwą obejmujemy również pracowników służby zdrowia z racji święta św. Łukasza, ewangelisty i lekarza, wyznaczonego w kalendarzu liturgicznym na dzień 18 października.
  2. Trwa miesiąc październik, a co się z tym wiąże, w naszym kościele są odprawiane nabożeństwa październikowe. Serdecznie zachęcam do udziału w tych nabożeństwach codziennie o godz. 17.00, a niedzielę o godz. 15.00.
  3. Niech nikogo nie zabraknie na modlitwie za wstawiennictwem naszej najlepszej Matki. Zapraszam również tych, którzy do tej pory jeszcze nigdy w tym nabożeństwie nie uczestniczyli. Nie wstydźmy się tego, lecz miejmy odwagę przyjść po raz pierwszy.
  4. W piątek o godz. 17.00 spotkanie DSM.
  5. Bardzo proszę sołtysów i radnych parafialnych o zorganizowanie jak co roku zbiórki darów na Seminarium Duchowne w Tarnowie w środę na godz. 9.00.
  6. Wypominki listopadowe i roczne za zmarłych przyjmuję w kancelarii parafialnej i zakrystii po każdej Mszy św.
  7. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii.
  8. Przypominam o zachowanie porządku przy sprzątaniu cmentarza.
  9. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, w którym możemy przeczytać m. in. żadna modlitwa na świecie nie jest tak wyszydzana rozmowa o różańcu, piękne omówienie sytuacji na świecie i w Polsce.
  10. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w sobotę o godz. 19.00 w parafii Niedomice - w kaplicy bocznej kościoła. Spotkania będą w soboty o 19.00 i w niedziele o 17.00 przez pięć tygodni.
  11. Z naszej wspólnoty odeszli do wieczności:
    + Stefan Piwowarczyk - l. 84 z Woli Gręboszowskiej,
    + Anna Sucharska - l. 52 z Tarnowa
    Dobry Jezu a nasz Panie ...