1. Dziś – trzydziesta druga niedziela w ciągu roku i VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, obchodzony w drugą niedzielę listopada od 2009 roku, oraz zakończenie Tygodnia Modlitw za Zmarłych. Słowo Boże tej niedzieli każe nam patrzeć na bliźnich i ich czyny oczyma Chrystusa, który bezbłędnie ocenia intencje i motywy działania każdego człowieka oraz jego możliwości. Swoimi modlitwami i ofiarami finansowymi składanymi do puszek pospieszmy w tym roku z pomocą wyznawcom Chrystusa prześladowanym za wiarę w Syrii.
  2. Jutro – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą biskupa Rzymu czyli papieża. Przy tej okazji pomyślmy o naszym posłuszeństwie nauczaniu papieskiemu i o naszej modlitwie w intencji widzialnej głowy Kościoła.
  3. W środę – 97. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. U nas o godz. 10.00 Msza Święta dziękczynno-błagalna w intencji naszej Ojczyzny i o wyniesienie Stefanii Łąckiej na ołtarze. Później procesja różańcowa na cmentarz. Wszystkich parafian gorąco zapraszam. Po południu o godz. 15.00 różaniec na cmentarzu w Ujściu Jezuickim.
  4. Za tydzień – trzydziesta trzecia niedziela w ciągu roku. Składka na tacę będzie przeznaczona na Światowe Dni Młodzieży.
  5. Zachęcam do zakupienia i czytania : „Gościa Niedzielnego” możemy w nim przeczytać m. in. co wiemy o rodzicach polskich prezydentów, o bł. Karolinie Kózkównie, która nie przestaje dziwić.
  6. Bóg zapłać Józefie Świętek, Barbarze Rojek, osobie ze USA za ofiarę na elewację kościoła. Józefie Świętek za ofiarę na prace na cmentarzu.