1. Dziś kolejna lipcowa niedziela, 14. w tak zwanym okresie zwykłym roku liturgicznego.
  2. Jutro gościć będziemy pielgrzymów Przemyskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Dwie grupy będą na śniadaniu pod kościołem i 3 grupy w Ujściu Jezuickim o godz. 12.00 na obiedzie. Dziękuję tym, którzy przygotowują jedzenie dla pielgrzymów. O godz. 9.30 Msza św. wraz z pielgrzymami. Tak jak w roku ubiegłym możemy upiec ciasto, bułeczki drożdżowe i poczęstować nimi pielgrzymów w Ujściu Jezuickim. Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary na przygotowanie posiłków.
  3. W poniedziałek o godz. 16.00 spotkanie DSM obowiązkowe.
  4. W środę godz. 17.30 różaniec, Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Serdecznie zapraszam.
  5. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Tadeusza Lubelskiego, który będzie szerzył u nas kult Matki Bożej, mówił o przyjęciu znaku Jej opieki.
  6. Zbliża się odpust ku czci św. Anny, który będzie 23 lipca. 22 lipca w sobotę będzie Msza św. na cmentarzu o godz. 18.00 dlatego gorąco proszę o posprzątanie cmentarza.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej, szczególnie: „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m. in. wzruszającą opowieść o rodzinie opiekującej się chorą matką, o prezydentach Stanów Zjednoczonych, którzy pomagali Polsce i jej szkodzili.
  8. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafii: Julii Kaczówka, pewnej osobie, rodzinie Gałów z USA.
  9. Wszystkim rozpoczynającym i kontynuującym letni wypoczynek w naszej parafii życzę dobrego i owocnego, szczególnie duchowo, przeżycia tego czasu.