1. W imieniu pielgrzymów i swoim pragnę podziękować: paniom z Ujścia Jezuickiego, ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola za przygotowanie posiłków. Dziękuję za złożone dary żywnościowe na rzecz pielgrzymów. Miło jest usłyszeć od pielgrzymów, że cały rok czekają na ten posiłek tu u nas. To ich podziękowanie i ich modlitwa za nas niech będzie najlepszym podziękowaniem. Bóg zapłać.
  2. W środę godz. 17.30 różaniec, Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Serdecznie zapraszam do modlitwy przed naszym odpustem parafialnym. Po nowennie spotkanie DSM obowiązkowe.
  3. W piątek przed odpustem ku czci św. Anny od godz. 16.30 spowiedź dla wszystkich. Serdecznie zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty, będzie 4 księży, aby jak najlepiej przygotować się i przeżyć nasz wielki odpust parafialny. Po wieczornej Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów.
  4. W sobotę na cmentarzu przy grobie ks. Halaka o godz. 18.00 Msza św. Po tej Mszy św. procesja różańcowa po cmentarzu. Przygotujmy nasz cmentarz, aby wyglądał jak najpiękniej.
  5. Suma odpustowa w przyszłą niedziele o godz. 11.00. Przewodniczył jej będzie i kazanie wygłosi ks. Prałat Zbigniew Guzy Diecezjalny Duszpasterz Trzeźwości. Zaproście Wasze rodziny, abyśmy wspólnie oddali cześć św. Annie. Proszę, aby dzieci przyszły do sypania kwiatów, chłopcy do dzwonienia, dzieci i młodzież do niesienia feretronów tak jak w czasie rezurekcji, wszystkich strażaków z każdej wioski. W odpust parafialny składka na potrzeby parafii.
  6. W piątek od godz. 8.00 proszę o posprzątanie kościoła na odpust mieszkańców Gręboszowa od Ujścia Jezuickiego do kościoła i od pani Szczawińskiej do państwa Organistów.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m. in. że uczeni po raz kolejny przebadali Całun Turyński. W swoim sprawozdaniu napisali, że „Całun Turyński opowiada straszliwą historię”.
  8. Bóg zapłać Klubowi Przyjaciół Ujścia Jezuickiego, Biskupic i Okręgu za ofiarę 500 $ na potrzeby parafii.
  9. Wszystkim solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych i zapraszam do wspólnej modlitwy do kościoła.