1. Dziękuję wszystkim za piękny i tak liczny udział w naszym odpuście parafialnym. Niech Św. Anna nasza patronka, opiekunka rodzin wyprasza nam potrzebne łaski za życia i po śmierci. Bóg zapłać Prałatowi Zbigniewowi Guzemu Diecezjalnemu Duszpasterzowi Trzeźwości z Tarnowa za przewodniczenie dzisiejszemu naszemu odpustowi, za piękne i pouczające słowo Boże.
  2. Dziękuję za przygotowanie siebie do odpustu przez liczną spowiedź w piątek i w tygodniu przed odpustem. Dziękuję parafianom z Gręboszowa, którzy przyszli posprzątać kościół prze odpustem. Dziękuję wszystkim sprzątającym cmentarz. Bóg zapłać braciom strażakom, dzieciom i młodzieży.
  3. W środę, 26 lipca, w liturgiczne wspomnienie dziadków Pana Jezusa, Świętych Anny i Joachima. Msze św. o godz. 8.00 i o godz. 18.00. Serdecznie wszystkich zapraszam, a szczególnie naszych seniorów. Będzie to specjalny dzień modlitwy i wdzięczności za nasze babcie i dziadków.
  4. W środę o godz. 17.30 różaniec, który poprowadzi Akcja Katolicka, a o godz. 18.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej.
  5. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafii Marcelinie Łoboda.
  6. Bóg zapłać za dzisiejszą ofiarę na tacę na potrzeby naszej parafii.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m. in. o niezwykłym biskupie prawosławnym, który zmarł w ramionach papieża Jana Pawła I. Dlaczego Polacy wciąż potrzebują wizy, by wyjechać do Stanów Zjednoczonych?
  8. Solenizantom i jubilatom, wszystkim naszym gościom przekazuje najlepsze życzenia i zapraszam do wspólnej modlitwy w kościele.