1. Od czwartku przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się 25 stycznia. Modląc się o jedność dla kościołów chrześcijańskich nie wolno nam zapominać, że powinniśmy się również troszczyć o jedność w naszych rodzinach, której nieraz brakuje.
  2. W środę o godz. 16.30 różaniec, Msza św. i nowenna do Matki Bożej Gręboszowskiej.
  3. W najnowszym „Gościu Niedzielnym” znajdziemy m. in. w kościele katolickim jest wszystko, papież Franciszek rozpoczyna pielgrzymkę do Chile i Peru, Kamil Stoch nasza nadzieja.
  4. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafii Bogusławie i Wiesławowi Sobota z USA i pewnej rodzinie.
  5. Kolęda:
    w poniedziałek - od godz. 12.30 Gręboszów od Małej Woli do P. Koziara
    we wtorek - od godz.12.30 Zawierzbie od P. Dymon, Woźniak, Zych, Misiaszek i do końca
    w środę - od godz. 12.30 Gręboszów od P. Walerii Szabla do P. Klucz
    w czwartek - od godz.12.30 Gręboszów od Ujścia Jezuickiego do kościoła