1. Dziś Dzień Babci , a jutro Dzień Dziadzia, wszystkim babciom i dziadziom składam najserdeczniejsze życzenia wielu lat życia w zdrowiu i wszelkich łask Bożych.
  2. Trwa Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  3. W środę o godz. 16.30 różaniec ofiarowany za wszystkie nasze babcie i dziadków, a później Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Serdecznie zapraszam.
  4. W sobotę o godz. 15.00 w GOK-u spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej naszego dekanatu.
  5. Serdecznie dziękuję Wam drodzy parafianie za życzliwe przyjęcie mnie w swoich domach, za wspólną modlitwę, za chrześcijańską atmosferę, za religijny wystrój mieszkań, za cenne uwagi.
  6. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii. Można składać w kopertach podpisanych ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła. Proszę podać numer domu.
  7. W najbliższą niedzielę rozpocznie się w naszym kościele Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Przez adorację i modlitwy będziemy wynagradzać Panu Bogu za zniewagi wyrządzone przez popełnione grzechy. Nabożeństwo jak co roku trwać będzie przez trzy niedziele. Proszę o gorliwy udział wszystkich parafian w modlitwach przebłagalnych za grzechy osobiste i innych ludzi. Porządek adoracji w przyszłą niedzielę:
    od 9.00 do 10.00 - Ujście Jezuickie,
    od 11.30 do 12.00 - Okręg,
  8. Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy interesujące wiadomości o tym jak grób Heleny Kmieć, zamordowanej rok temu w Boliwii wolontariuszki misyjnej, już stał się miejscem modlitw nie tylko jej bliskich, jakim krajem jest Peru, które odwiedził papież Franciszek. W „Małym Gościu” dla dzieci znajdziemy plakat z Kamilem Stochem i płytę CD zespołu Małe TGD. Jest też „Żyjmy Ewangelią”.
  9. Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności:
    + Barbara Dymon l. 94 z Biskupic
    Polećmy ją miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie...