1. Dzisiaj w całym Kościele rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitw o Jedność Chrześcijan. Modląc się o jedność chrześcijan módlmy się o miłość i zgodę w naszej Parafii.
  2. W dzisiejszą niedzielę w Kościele obchodzimy też Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  3. W środę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a zaraz w czwartek, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych Dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Pana. Bardzo często tyle im zawdzięczamy! Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia Święta i serdeczna pamięć.
  4. W środę o godz. 17.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej w czasie, której będziemy szczególnie polecać nasze Babcie i Dziadków.
  5. W piątek o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 13.00 próba jasełek.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 nasza młodzież i dzieci zapraszają na jasełka do Domu Św. Anny.
  7. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

+ Krzysztof Muszalski - l.52 - z Gręboszowa

+ Włodzimierz Klimek - l.76 -  z Woli Gręboszowskiej pogrzeb we wtorek o godz. 13.00.

W tym tygodniu patronują nam:
  • 19 I – św. Józef Sebastian Pelczar (1842-1924), biskup przemyski, założyciel Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, tak zwanych sercanek (wspomnienie obowiązkowe);
  • 21 I – św. Agnieszka, dziewica i męczennica, która jako 12-letnia dziewczynka poniosła śmierć na stadionie Domicjana około 305 roku (wspomnienie obowiązkowe);
  • 24 I – św. Franciszek Salezy (1567-1622), biskup i Doktor Kościoła, wybitny pisarz, patron dziennikarzy i prasy katolickiej (wspomnienie obowiązkowe).

Dobry Jezu, a nasz Panie…