1. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych,  które są wyrazem naszej wiary i pobożności, a także pomagają nam w dobrym przygotowaniu się do przeżycia Świąt ielkanocnych:
    - Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30,
    Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15.00.
    - Koronka do Miłosierdzia Bożego jest śpiewana 15 minut przed Drogą Krzyżową i Gorzkimi Żalami.
  2. Dziś po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła i w zakrystii można  nabyć baranki wielkanocne i paschaliki, z których dochód przeznaczony 2010-03-04 21:25:16jest na cele charytatywne.
  3. W środę o godz. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki  Bożej Gręboszowskiej. O godz. 16.00 spotkanie dzieci z rodzicami w sprawie stroju I komunijnego.
  4. W czwartek Uroczystość św. Józefa. Msze św. u nas o godz. 6.30 i 17.00.
    Zapraszam wszystkich czcicieli św. Józefa i solenizantów do wspólnej modlitwy. Wszystkim solenizantom obchodzącym swoje imieniny w tych dniach składam serdeczne życzenia wielu łask Bożych i opieki swego patrona.
  5. W piątek po drodze krzyżowej poświęcenie książeczek dla młodzieży przystępującej w tym roku do sakramentu bierzmowania.
  6. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie DSM.
  7. Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy  o polskim grzechu głównym, czyli zazdrości, o Janie Pawle II widzianym oczami swego sekretarza, o tym kto zbliża się do nas z prędkością 200 kilometrów na dzień.
  8. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii.
  9. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie:
    z Biskupic – Renata i Wojciech Wcisło, Kowalowie, Bolesław Lizak,
    z Gręboszowa – Jola i Michał Misiaszek, Jan Bojko, Danuta i Wiesław Lizak, Maria Wielgus, Marta i Janusz Sokół, Beata i Bogusław Brożek
    z Kars – Ziemianowie,
    z Woli Gręboszowskiej – Grabcowie, Krystyna i Jan Romańscy,
    z Borusowej – Cecylia i Jerzy Wcisło,
    z Lubiczka – Zofia i Kazimierz Wolańscy, Joanna i Stanisław Tomasik,
    z Ujścia Jezuickiego – Zofia i Tomasz Gładysz,
    z Okręgu – Jan Deszcz, Kwietniowie,
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności:
    + Eugeniusz Dąbroś z Woli Gręboszowskiej
    Polećmy go miłosierdziu Bożemu