1. Dziś trzecia niedziela Wielkanocy. Nadal przeżywamy okres radości płynącej z doświadczenia mocy Chrystusa zmartwychwstałego. Trwa okres przystępowania do Komunii św. wielkanocnej. Wszystkim, którzy nie przystąpili jeszcze do spowiedzi i Komunii św. przypominam o tym obowiązku.
  2. Dziś po Mszy św. popołudniowej spotkanie z Radą Parafialną.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Za wszelkie złożone ofiary serdecznie dziękuję.
  4. W środę o godz. 18.00 Msza św., nowenna do Matki Bożej Gręboszowskiej. Na wspólną modlitwę zapraszam wszystkich maturzystów i bł. długopisów maturalnych. W tym dniu przypada święto Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy. Tak dalece wyróżniała się czynną miłością do Kościoła Chrystusowego i świadectwem o Jego Krzyżu, że nadano jej tytuł Doktora Kościoła. A w 1999 roku Papież Jan Paweł II ustanowił ją patronką Europy.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w środę od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00.
  6. W czwartek po Mszy św. rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Codziennie będziemy gromadzić się wokół ołtarza na Eucharystii i na tak kochanym przez starszych i młodszych majowym nabożeństwem. Tyle ważnych spraw mamy do „omodlenia” przed obliczem Matki Bożej. W Jej szkole uczmy się całkowitego oddania Bogu i braciom. Po nabożeństwie majowym spotkanie z dziećmi I komunijnymi.
  7. W pierwszy piątek od godz. 8.00 udam się do chorych, a o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  8. W pierwszą sobotę o godz. 10.00 spotkanie DSM, a godz. 17.30 różaniec, a później Msza św.
  9. W  przyszła niedzielę składka na seminarium Duchowne.
  10. Bóg zapłać za przywóz ziemi i wczorajsze prace przy kościele: Stanisławowi Wdowiakowi, Stanisławowi Rumas, Marianowi Sucharskiemu, Zygmuntowi Łata, Adamowi Smoła, Januszowi Kowalowi, Leszkowi Dymonowi, Andrzejowi Gaweł, Kamilowi Woźniak, Kamilowi Maliszczakowi, Katarzynie Zaleskiej, Sylwii Obartuch, Beacie Kramarskiej, Jadwidze Kaczówka i Monice Noga.
  11. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: "Gościa Niedzielnego", w którym przeczytamy artykuł o przygotowaniach do Pierwszej Komunii św., świadectwo kobiety, która jako dziecko w łonie matki przeżyła własną aborcję, rozmowę ze znanym socjologiem o poszukiwaniu Boga. Zachęcam do czytania.