1. Przeżywamy niedziele w oktawie Bożego Ciała. Codziennie do czwartku Msza Święta w połączeniu z czerwcowym nabożeństwem i procesją eucharystyczną wokół kościoła o godz. 18.00. Nasz gorliwy udział w liturgii oktawy jest wyrazem wiary i autentycznego przylgnięcia do Jezusa.
  1. Dziś gościmy ks. Proboszcza Marian
  1. Dziś gościmy ks. Proboszcza Mariana Zapióra z Gnojnika, który zbierze składkę na budowę kościoła.
  1. W środę od godz. 17.00 spowiedź dzieci przed zakończeniem roku szkolnego. Będzie drugi kapłan.
  1. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00. poświęcenie ziół, wianków kwiatów i bł. dzieci.
  1. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego.
  1. W piątek, 19 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Cały czerwiec poświęcony jest czci Bożego Serca. Ten kult na naszej ziemi zawsze był bardzo żywy. To na prośbę polskich biskupów papież Klemens XIII w 1765 roku uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa rozciągnął na cały Kościół. Msza św. z procesją o godz.18.00. Z racji uroczystości w piątek nie będzie obowiązywał post od potraw mięsnych.
  1. Zaś w sobotę, 20 czerwca, zwracamy się do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Ona nieustannie prowadzi nas do swego Syna i ciągle podpowiada: „Uczyńcie, co mój Syn wam powie…”.
  1. Zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów, DSM w czwartek po Mszy św.
  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do głębokiego przeżycia Bożego Ciała. Wszystkim przygotowującym ołtarze, panom strażakom, młodzieży niosącej feretrony, dzieciom, panom organiście i kościelnemu.
  1. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 wyjazd z pod kościoła dzieci i młodzieży na oazę parafialną do Krynicy.
  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Apostolstwa chorych”, „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy co Pan Jezus mówił prostej góralce Kundusi, czy można nie płacić podatków, w jaki sposób mogło dojść do katastrofy francuskiego samolotu.
  1. a Zapióra z Gnojnika, który zbierze składkę na budowę kościoła.
  1. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego.
  1. Zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów, DSM w czwartek po Mszy św.