1. Ciągle trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Pamiętajmy, że Serce Jezusowe jest jedynym źródłem zdolnym rozgrzać serca ludzi do miłość Boga i bliźniego.
  2. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Modlitwami obejmiemy wszystkich ojców, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
  3. W środę Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Gorąco zachęcam do licznego udziału dzieci i młodzież, aby Matce Bożej polecić swój czas wakacji. W środę przypada uroczystość Narodzenia świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi.
  4. 10 lipca będziemy gościć pielgrzymów z Przemyśla. Przyjmiemy ich jak w roku ubiegłym śniadaniem w Domu św. Anny i obiadem w Ujściu Jezuickim o godz. 12.00.
  5. W przyszła niedziele w czasie odpustu ks. Proboszcz Władysław Szerszeń z Borusowej będzie dziękował za 45 lat kapłaństwa i 35 lat posługi w Borusowej.
  6. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii.
  7. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego w którym przeczytamy m.in..
  8. Wszystkim solenizantom i solenizantkom tego tygodnia, składam serdeczne życzenia: dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Gręboszowskiej.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Zofia Konieczna    z Okręgu, a zmarła w USA
Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne …