• utro przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Czcimy ich razem, bo są dwoma wielkimi filarami, na których wsparty jest Kościół rzymski. Tradycja głosi, że ponieśli śmierć męczeńską tego samego dnia. Ich wstawiennictwu będziemy polecać Bożej opiece wszystkich wierzących, zwłaszcza pasterzy Chrystusowej Owczarni. Wspominając Sługę Bożego Jana Pawła II, będziemy się modlić za obecnego Papieża Benedykta – Piotra naszych czasów. Msze św. o godz. 8.00, 10.30 i 18.00. Składka w tym dniu przeznaczona jest na świętopietrze.
  • W środę Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej o godz. 18.00. Od godz. 17.00 spowiedź przed I piątkiem. Przyjdźmy, aby modlić się za nasze rodziny.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca lipca. Spowiedź św. będzie w środę oraz w I piątek od godz. 6.00 i po południu od godz. 16.30. W I piątek od godz. 8.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy św.
  • W I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  • W I sobotę o godz. 17.30 Różaniec św., i Msza św. wieczorna.
  • W przyszłą niedzielę modlimy się o świętość życia kapłańskiego, a po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
  • W środę rozpoczyna się wielki odpust w Tuchowie. Szczegóły na plakatach.
  • Zachęcam do czytania „ Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m. in. reportaż o nowym sanktuarium w Kazaniu,         rozmowę z polskim misjonarzem pracującym na Kamczatce, artykuł o ludziach stanu wolnego, zwanych popularnie singlami.
  • Bóg zapłać Caritas Diecezji Tarnowskiej, Gminie Gręboszów i rodzicom za pomoc umożliwienia wyjazdu naszym dzieciom na oazę do Krynicy.
  • Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby kościoła Marcie Szczypta i Jerzemu Bigos z USA.

• Konto parafii