1. Dziś składka do puszek na powodzian.
  2. W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  3. - w poniedziałek -   Wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
    - we środę - św. Bonawentury, bpa i dokt. Kościoła,
    - w czwartek - NMP z Góry Karmel,
    - w sobotę - w. Szymona z Lipnicy, kapłana.
  4. W środę Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej o godz. 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę składka na Seminarium Duchowne.
  6. Bóg zapłać Kazimierzowi Babiarz, Pawłowi Adamczykowi, Mariuszowi Kramarskiemu, Markowi Kaczówce, Szymkowi Misiaszek za prace na rzecz parafii.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, szczególnie: „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m.in. o prześladowaniach zakonów w czasach PRL-u, omówienie nowej encykliki Benedykta XVI, reportaż o polskich karmelitankach na Islandii. Jest też nowe Apostolstwo Chorych.
  8. W imieniu pielgrzymów i swoim pragnę podziękować wam drodzy parafianie za piękne przyjęcie i za gościnę, za złożone pieniądze na rzecz pielgrzymki. Ofiarowaliśmy pielgrzymom 800 drożdżówek, 50 chlebów, 150 liter zupy, makaron z serem i jabłkami, kompot, herbatę. Bóg zapłać paniom z Ujścia Jezuickiego, ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola za przygotowanie posiłków. Pielgrzymi bardzo chwalą sobie naszą kuchnię i zawsze czekają na nią z wielkim utęsknieniem.
  9. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafii Janinie Szarek z USA  i Bożenie Sambor z USA.