1. W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    - w poniedziałek - wspomnienie Bł. Czesława,
    - w środę - Świętej Marii Magdaleny,
    - w czwartek  - Świętej Brygidy,
    - w piątek - Świętej Kingi,
    - w sobotę - Świętych Jakuba Apostoła i Krzysztofa,
  2. W środę Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam do modlitwy przed naszym odpustem parafialnym. Po Nowennie spotkanie Ministrantów i lektorów obowiązkowe.
  3. W piątek od godz. 16.30 spowiedź przed odpustem. Serdecznie zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty, będzie 4 księży, aby jak najlepiej przeżyć nasz wielki odpust parafialny. Po Mszy św. spotkanie DSM i poświęcenie pojazdów.
  4. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. na cmentarzu przy grobie ks. Halaka i procesja różańcowa po cmentarzu. Przygotujmy nasz cmentarz, aby wyglądał jak najpiękniej. Proszę wyrzucać plastiki i szkło do kontenera, a suchą trawę czy chwasty proszę na końcu cmentarza złożyć.
  5. Suma odpustowa w przyszłą niedziele o godz. 11.00. Zaproście Wasze rodziny, abyśmy wspólnie oddali cześć św. Annie. Proszę, aby dzieci I komunijne przyszły w strojach komunijnych, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopcy do dzwonienia, dzieci i młodzież do niesienia feretronów tak jak w czasie rezurekcji, strażaków.
  6. Proszę w sobotę od godz. 8.00 o posprzątanie kościoła na odpust mieszkańców Gręboszowa – od Ujścia Jezuickiego od Państwa Szablów do kościoła.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, szczególnie: „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m.in. raport o stanie wiary nad Wisła jest też dołączony darmowy dodatek z tekstem najnowszej encykliki papieża Benedykta XVI „caritas in veritate”.
  8. Z naszej wspólnoty odeszli do wieczności:
    + Stefania Pytlarz           z Lubiczka
    + Bolesław Lizak            z Biskupic
    Polećmy ich miłosierdziu Bożemu:
Dobry Jezu a nasz Panie…