1. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:
  • w poniedziałek - wspomnienie Św. Wawrzyńca, diak. i męcz.
  • we wtorek  - wspomnienie św. Klary,
  • w piątek - wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego,
  • w sobotę odpust - Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

Msze św. o godz. 8.00, 11.00 i 15.00.

2. W środę Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej o godz. 18.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

3. W piątek od godz. 8.00 proszę o posprzątanie kościoła przed odpustem mieszkańców Gręboszowa od Lubiczka do kościoła i z uliczki.

4. W piątek od godz. 16.30 spowiedź przed odpustem będzie więcej kapłanów. Gorąco zachęcam wszystkich, którzy potrzebuję łaski sakramentu pokuty                  do skorzystania ze spowiedzi.

5. Proszę na sumę odpustową dzieci do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia dzwonkami, braci strażaków do feretronów i baldachimu, młodzież do niesienia figur. Chciejmy się wszyscy włączyć się aktywnie w przeżycie odpustu parafialnego. Proszę strażaków z Gręboszowa, z Ujścia Jezuickiego                i Kars.

6. Spotkanie DSM w środę o godz. 16.00.

7. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na KUL i PAT.

8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, w którym możemy przeczytać m.in. rozmowę z Siostrą Anastazja, która zdradza tajemnice swojej kuchni, zabójcze leczenie czyli jak szkodzą uzdrowiciele.  Zachęcam do nabywania.