1. Jutro o godz. 16.15 wyjście na pielgrzymkę do Odporyszowa, gdzie o godz. 24.00 zostanie odprawiona przy źródełku Uroczysta Msza św. odpustowa. Powrót we własnym zakresie.
  2. W liturgii tego tygodnia wspominać będziemy: we wtorek -Uroczystość Narodzenia NMP, Głównej Patronki diecezji, Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00 i 18.00. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego.
  3. W środę o godz.. 18.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zapraszam dzieci, młodzież i wszystkich czcicieli Matki Bożej do licznego udziału.
  4. Spotkanie wszystkich ministrantów, kandydatów na ministrantów i lektorów odbędzie się w piątek po Mszy św. wieczornej. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich chłopców, którzy ukończyli II klasę do służby przy ołtarzu i tych, którzy chcą służyć.
  5. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m. in. o tym, jak powinien głosować poseł– katolik w sprawie in vitro, o nie dotrzymanych obietnicach rządu w sprawie polityki prorodzinnej, że Jan Paweł jest święty. Jest też „Promyczek Dobra”.
  6. Została zakończona konserwacja techniczna i estetyczna krzyża przy alei głównej cmentarza fundacji Wojciecha i Ewy Dubielów z 1760 roku. Na odnowienie figury pozyskaliśmy fundusze z Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków 15 tysięcy zł., a drugą połowę musimy dołożyć sami. Trwają prace przy ogrodzeniu.
  7. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby kościoła Zofii Kołodziej z Ujścia Jezuickiego.
Szczęść Boże Wam na cały tydzień !