1. W liturgii Kościoła wspominać będziemy:
    w poniedziałek - Podwyższenie Krzyża Świętego, święto.
    we wtorek - wspomnienie Najść. Maryi Panny Bolesnej,
    w środę - wspomnienie Świętych męczenników Korneliusza i Cypriana,
    w piątek - święto św. Stanisława Kostki – Patrona młodzieży,
  2. W środę Msza św. godz. 18.00 i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zapraszam dzieci, młodzież i wszystkich czcicieli Matki Bożej do licznego udziału.
  3. W piątek Msza św. o godz. 18.00 i koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszam do licznego udziału młodzież naszej parafii.
    Jezus powiedział do Siostry Faustyny:
    „Przez odmawianie tej Koronki podoba mi się dać wszystko,
    o co mnie prosić będą, jeżeli to będzie zgodne z wolą Moją”.
    Modlić się będziemy za nasze misje parafialne.
  4. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie DSM.
  5. W przyszłą niedzielę przypada 3 rocznica śmierci ks. proboszcza Władysława Golca.
  6. W przyszłą niedzielę odpust w Borusowej i zbiórka do puszek na rzecz KUL-u.
  7. W Gościu Niedzielnym przeczytamy o tym kto donosił na Prymasa Wyszyńskiego, o kobiecie, która ma męża alkoholika, cierpi bardziej niż on, o ludziach uzdrowionych przez Jezusa. Jest też „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.  Zapraszam do nabycia.
  8. Bóg zapłać za ofiarowane kwiaty do kościoła i jeśli ktoś może to prosimy w piątek o przyniesienie kwiatów na przystrojenie kościoła.
  9. Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności:
    + Franciszka Blecharska z Gręboszowa polećmy ją miłosierdziu Bożemu.
    Dobry Jezu a nasz Panie…