1. W najbliższym tygodniu w liturgii wspominamy:
    - w poniedziałek - Św. Wacława
    - we  wtorek - ŚŚ. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, święto,
    - w środę - Św. Hieronima,
    - w czwartek - Św. Teresy od dzieciątka Jezus,
    - w piątek - Świętych Aniołów Stróżów.
  2. W środę o godz. 17.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej.
  3. W czwartek rozpoczniemy Nabożeństwo Różańcowe. Serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli MB Różańcowej, szczególnie dzieci i młodzież. Dzieci w czwartek dostaną książeczki i każdego dnia będą dostawać naklejkę. Nabożeństwo Różańcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.00.
  4. W czwartek po Mszy św. poświęcenie różańców dla uczniów klasy drugiej przygotowujących się do I komunii św. i spotkanie z rodzicami.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź będzie według następującego porządku:
    - w środę od godz. 15.30 dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjum,
    - w piątek po południu o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź do nabożeństwa różańcowego.
    - w I piątek od godz. 8.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych.
    - w I sobotę o godz. 17.00 obowiązkowe spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami.
    - w sobotę spotkanie DSM o godz. 16.00 w salce Domu Św. Anny.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic dla Róż Różańcowych.
  7. W Gościu Niedzielnym przeczytamy o tym jaki Kościół zastał Benedykt XVI w Czechach, jak dzienniki piszą o Kościele, ciekawe sprawy z życia kościoła.