1. Dziś przeżywamy IX Dzień Papieski. Tegoroczny Dzień Papieski przeżyjemy pod hasłem: „Jan Paweł II – Papież Wolności”. Módlmy się o szybką beatyfikacje i kanonizacje sługi Bożego Jana Pawła II. Pod kościołem składka do puszek na pomoc dla uzdolnionej młodzieży studiującej.
  2. Zapraszam wszystkich do pobożnego i licznego udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 17.00.
  3. W liturgii nadchodzącego tygodnia wspominać będziemy:
    - we wtorek - bł. Honorata Koźmińskiego,
    - w czwartek - św. Teresę
    - w piątek - św. Jadwigę Śląską,
    - w sobotę - św. Ignacego Antiocheńskiego,
    Wszystkim nauczycielom, pracownikom służby zdrowia i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia i zapraszam do wspólnej modlitwy w kościele.
  4. Spotkanie DSM w sobotę o godz. 15.00.
  5. Wypominki listopadowe i roczne z czytelnie wpisanymi nazwiskami można już składać w kancelarii lub zakrystii. Proszę napisać przed którą Mszą św. mamy się modlić w niedzielę.
  6. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, w którym oprócz tekstów o tematyce papieskiej znajdziemy płytę DVD z poematem Jana Pawła II „Tryptyk rzymski” i wiele innych ciekawych artykułów.
  7. Bardzo proszę przy sprzątaniu cmentarza, aby plastyki czy szkło wrzucać do kontenera, a suche liście na końcu cmentarza. Zadbajmy wzajemnie, aby nasz cmentarz wyglądał coraz piękniej.
  8. Przyszła niedziela to niedziela misyjna, składka na potrzeby misji.
  9. Bóg zapłać za ofiarowany obrus ołtarzowy do naszego kościoła.