1. Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny. Módlmy się za wszystkich misjonarzy i ludność krajów misyjnych.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Rocznicę Poświęcenia Kościoła Miejscowego.
  3. Serdecznie zapraszam DSM w sobotę na zbiórkę o godz. 15.00.
  4. Wypominki listopadowe i roczne za zmarłych przyjmuję w kancelarii parafialnej i zakrystii po każdej Mszy św.
  5. Zachęcam do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17.00, a w sobotę o godz. 16.30. Zapraszam starszych, młodzież i dzieci. W przyszłą niedzielę zmiana czasu.
  6. Dziś o godz. 18.00 w kościele w Żabnie jest kurs przedmałżeński.
  7. We wtorek na godz. 9.00 proszę o pozbieranie darów żywnościowych na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Są do odebrania worki.
  8. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, w którym możemy przeczytać m. in. o. historii Chińczyka – buddysty z urodzenia, który w Anglii poznał Chrystusa, a w Polsce został księdzem, o kontrowersjach wokół sanktuarium w Medjugorie. Jest też kalendarz rolniczy w cenie 16 zł.
  10. Przypominam o zachowanie porządku przy sprzątaniu cmentarza.
  11. Założyliśmy ostatnie odnowione i wykonane nowe żyrandole od wejścia ze strony kobiet i mężczyzn, i w zakrystii.
  12. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności:
    + Adolf Skalak - l.75   z Ujścia Jezuickiego. Polećmy go miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…