1. Dziś Kościół wychwala Pana Boga za świętych i błogosławionych. To ci, którzy już opłukali swoje szaty we Krwi Baranka, którzy życiem zaświadczyli, że można żyć przyzwoicie, że człowiek jest w stanie wybierać i pomnażać dobro. Dzisiejsza uroczystość uświadamia nam też, że świętość jest dla wszystkich, dla każdego z nas. To od nas samych zależy, czy do tej świętości dążymy, czy jej pragniemy!
  2. Pod cmentarzem alumn naszego seminarium będzie zbierał składkę na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  3. Jutro wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00, 12.000 i 17.00. Po Mszy św. wieczornej udamy się z modlitwą różańcową na cmentarz proszę przynieś znicze. Modląc się za zmarłych, pomagamy tym, którzy pokutują w czyśćcu. Ofiarujmy im dar modlitwy, aby jak najrychlej mogli przebywać blisko Ojca w Niebie.
  4. Przez siedem pierwszych dni listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: komunia św., modlitwa w intencji Ojca św., pobożne nawiedzenie cmentarza, i zmówienie modlitwy w ich intencji.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek Msza św. rano i wieczorem.
  6. W pierwszy piątek o godz. 8.00 udam się do chorych, a po południu o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja Pana Jezusa.
  7. Codziennie o godz. 16.30 różaniec za zmarłych, a o godz. 17.00 Msza św.
  8. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszam w sobotę na godz. 16.30 na różaniec i Mszę św.
  9. Dziękuję wszystkim parafianom za uczestnictwo w misjach św., za wszelką pomoc, Panu Organiście, Panu Kościelnemu, służbie liturgicznej, młodzieży, Panu Tadeuszowi Zawodnemu za wykonanie Krzyża Misyjnego. Dziękuję za złożone dary żywnościowe na rzecz misji. Dziękuję za złożone ofiary i wszystkim za wszelką pomoc Bóg zapłać.
  10. Zapraszam do czytania „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m. in. czy da się zajrzeć śmierci w oczy bez histerii i panicznego strachu?
  11. Z naszej wspólnoty odszedł + Zbigniew Gała z Gręboszowa. Pogrzeb jutro o godz. 12.00. Polećmy go miłosierdziu Bożemu....