1. Dziś w naszej Diecezji przeżywamy Niedzielę Biblijną. Zachęcam wszystkich do częstego prywatnego oraz w gronie rodzinnym czytania Pisma św.
  2. W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    we wtorek - wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,
    w środę - wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny,
    w czwartek - wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy,
    w piątek - wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;
    w sobotę - wspomnienie Ofiarowania NMP;
  3. We wtorek przypada 78 rocznica śmierci księdza proboszcza Piotra Halaka.
  4. W środę o godz. 17.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnej modlitwy. Po nowennie spotkanie ministrantów i lektorów
  5. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie DSM.
  6. Zachęcam do zakupienia i czytania: „Gościa Niedzielnego” możemy w nim przeczytać m. in. o kołach ratunkowych, czy pierwsze piątki i soboty dają gwarancję nieba? „Urodziłam dziecko gwałciciela”: poruszająca historia trudnej miłości.
  7. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii. Kiedy rok temu zakładaliśmy osuszanie wewnętrzne zawilgocenie muru w niektórych miejscach dochodziło do 45 %. Po roku zawilgocenie sięga do 8 %. W tym tygodniu te urządzenia zostaną wymienione na nowsze i lepsze. Założymy je również w domu św. Anny.
  8. Małymi krokami zbliżamy się do końca obecnego roku liturgicznego. Przyszła niedziela to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem.