1. Tylko czerpiąc obficie ze Stołu słowa Bożego i eucharystycznego, zostajemy uzdrowieni i umocnieni, aby świadczyć o Chrystusie wśród tych, do których On nas posyła. Pamiętajmy, że w każdym spotkaniu drugi człowiek potrzebuje naszej miłości. Nie będziemy jej mieli, jeśli nie ugruntujemy naszej przyjaźni z Panem Bogiem!
  2. W środę o godz. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Gręboszowskiej. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej.
  3. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie DSM, ministrantów i lektorów.
  4. W przyszłą niedzielę składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  5. Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m.in. artykuł o tym, czy papież Jan Paweł II musiał zginąć – druga część niepublikowanych zeznań Alego Agcy, jak trwoga to do Boga.
  6. Bóg zapłać za ofiarowanie nowych obrusów na dwa boczne ołtarze i na dwa stoliki.
  7. W tym roku 14 listopada minie 40 lat gdy gościliśmy kardynała Karola Wojtyłę, późniejszego Papieża Jana Pawła II. Jest to rok beatyfikacji, Rok jubileuszu naszej diecezji. Proszę wszystkich co pamiętają ten dzień, brali udział w tych uroczystościach o napisanie swego wspomnienia, świadectwa na temat spotkania z późniejszym Ojcem Świętym. Jak ktoś ma zdjęcia z tej uroczystości to proszę o podanie lub przesłanie na parafię.
  8. W następną niedzielę rozpoczynamy w naszym kościele Nabożeństwo Czterdziestogodzinne.
    Przypominam porządek adoracji :
    od 9.00 do 10.00         Ujście Jezuickie,
    od 11.30 do 12.00       Dzieci,
    od 12.00 do 13.00       Biskupice,
    od 13.00 do 14.00       Zawierzbie,
    od 14.00 do 15.00       Karsy.
  9. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła i ubezpieczenie:
    z Woli Żelichowskiej – Małgorzata, Robert Kądzielawa
    z Kars – Jarosz Kazimierz,
    z Zawierzbia – Nogowie, Sylwia, Łukasz Janowiec,
    z Woli Gręboszowskiej – Bigosowie, Anna, Władysław Muszalscy, Krystyna Gaweł, Janina Borek,
    z Gręboszowa –
    Bugajscy, Surmanowie, Bernadeta, Piotr Łoboda, Stefania Adamczyk, Marzena i Mariusz Smoła,
    z Ujścia Jezuickiego –
    Marek Królikowski, Małgorzata, Marek Kowal, Regiecowie, Szumilasowie,
    z Biskupic –
    Anna Piekarz, Renata, Wojciech Wcisło, z Lubiczka - Maria, Kazimierz Kowal,
    z Okręgu –
    Konieczni, Bogusława, Wiesław Wytrwał, Maria, Wiesław Piątek.