1. Dziękując Bogu za dzisiejsze spotkanie na niedzielnej Mszy Świętej, prośmy, byśmy nigdy nie zatracili „najlepszej cząstki” naszego życia, jaką jest autentyczna więź miłości z naszym Stwórcą.
  2. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  3. Zapraszam dziś DSM, Ministrantów i lektorów o godz. 17.00 na spotkanie muzyczno – sportowe na boiska przy plebanii.
  4. W środę Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam do modlitwy przed naszym odpustem parafialnym. Po Nowennie spotkanie DSM, ministrantów i lektorów obowiązkowe.
  5. W piątek od godz. 16.30 spowiedź przed odpustem. Serdecznie zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty, będzie 4 księży, aby jak najlepiej przeżyć nasz wielki odpust parafialny. Zapraszam wszystkie Anny, babcie, dziadków na tę Mszę św. z okolicznym kazaniem. Po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo samochodów i innych pojazdów, podczas którego będziemy prosić o bezpieczeństwo dla wszystkich ich użytkowników.
  6. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. na cmentarzu przy grobie ks. Halaka i procesja różańcowa po cmentarzu. Przygotujmy nasz cmentarz, aby wyglądał jak najpiękniej. Od środy do piątku będzie przyczepa na cmentarzu do której będziemy mogli wrzucać śmieci. Proszę wyrzucać plastiki i szkło do kontenera. Proszę też, uważać przy głównej bramie będą prowadzone prace remontowe i wchodzić bokiem.
  7. Suma odpustowa w przyszłą niedziele o godz. 11.00. Zaproście Wasze rodziny, abyśmy wspólnie oddali cześć św. Annie. Proszę, aby dzieci I komunijne przyszły w strojach komunijnych i dziewczynki po III klasie, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopcy do dzwonienia, dzieci i młodzież do niesienia feretronów tak jak w czasie rezurekcji, wszystkich strażaków z każdej wioski.
  8. Proszę we czwartek od godz. 8.00 o posprzątanie kościoła na odpust mieszkańców Ujścia Jezuickiego od P. Grabiec Eugeniusz do P. Gądek Stanisław.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, szczególnie: „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m.in. jaką wartość ma posłuszeństwo wobec przełożonych w Kościele, argumenty za i przeciw dotyczące obowiązku posyłania 6-latków do szkoły, dodatek telewizyjny z rozważaniami Ewangelii, który wraca na prośbę czytelników.
  10. W przyszłą niedzielę odpust parafialny składka na potrzeby parafii.