1. Dziękuję wszystkim za piękny i tak liczny udział w naszym odpuście parafialnym. Niech Św. Anna nasza patronka, opiekunka rodzin wyprasza nam potrzebne łaski za życia i po śmierci. Bóg zapłać ks. mgr Paweł Gołąb z Otfinowa za przewodniczenie dzisiejszemu naszemu odpustowi, piękne słowo Boże.
  2. Dziękuję wszystkim sprzątającym parafianom kościół, dekorującym pięknie naszą świątynię, braciom strażakom, dzieciom i młodzieży, sprzątającym cmentarz.
  3. Jutro, w poniedziałek, 25 lipca, obchodzimy święto świętego Jakuba Apostoła i świętego Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach.
  4. W tym tygodniu patronujĄ nam:
    26 VII – św. św. Joachim i Anna, rodzice Najświętszej Marii Panny;
    29 VII – św. Marta, siostra Łazarza i Marii.
  5. W środę o godz. 18.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zachęcam do licznego udziału. Będziemy modlić się o trzeźwość w naszej parafii w miesiącu sierpniu.
  6. Zachęcam do czytania i nabywania prasy religijnej: „Gościa Niedzielnego” w którym m.in. płyta CD z utworem „Cztery pory roku” Vivaldiego. Ten utwór znają wszyscy, ale mało kto wie, że Vivaldi był katolickim księdzem. Jego biografia do dziś kryje w sobie wiele tajemnic – o tym także w dzisiejszym „Gościu Niedzielnym”. Jest też „Żyjmy Ewangelią”.
  7. Bóg zapłać Bronisławie i Wojciechowi Wytrwał za ofiarę na potrzeby kościoła, rodzinie z USA, pewnej pani na kwiaty do kościoła.
  8. Wszystkim solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych i zapraszam do wspólnej modlitwy do kościoła.