1. Obchodzimy dziś Dzień Papieski, poświęcony popularyzacji nauczania Papieża Jana Pawła II oraz uczeniu się jego wrażliwości na człowieka, „podstawowej drogi Kościoła”. Obchody tego dnia zrodziły się z potrzeby wdzięczności Bogu za wielki pontyfikat bł. Jana Pawła II. Pod kościołem składka do puszek na pomoc dla uzdolnionej młodzieży studiującej.

2. Trwają nabożeństwa październikowe, podczas których wspólnie rozważamy tajemnice różańca. Zapraszam wszystkich do pobożnego i licznego udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 17.00.
  3. W piątek, 14 października, obchodzony jest w Polsce Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia otaczamy szczególną wdzięcznością ludzi, na których barkach leży edukacja i wychowanie młodego pokolenia. Wspierajmy ich naszą życzliwością, a przede wszystkim płynącą z serca gorącą modlitwą. Zapraszam na różaniec w intencji nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników oświaty z naszej Parafii.
  4. W piątek o godz. 16.00 spotkanie DSM.
  5. Bardzo dziękuję Różą Różańcowym z Woli Gręboszowskiej, które poprowadziły adorację Najświętszego Sakramentu w I piątek. W listopadzie proszę o poprowadzenie adoracji w I piątek Róże Różańcowe z Gręboszowa.
  6. Bóg zapłać pani Janinie Magiera i rodzinie Zawodnym za przygotowanie pięknej dekoracji na dzisiejszy dzień papieski.
  7. Wypominki listopadowe i roczne z czytelnie wpisanymi nazwiskami można już składać w kancelarii lub zakrystii. Proszę napisać przed którą Mszą św. mamy się modlić w niedzielę.
  8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, w którym znajdziemy m. in.: różaniec z Janem Pawłem II na płycie CD, co zobaczyła siostra – bezpośredni świadek nadzwyczajnego wydarzenia eucharystycznego w Sokółce.
  9. Bardzo proszę przy sprzątaniu cmentarza, aby plastyki czy szkło wrzucać do kontenera, a suche liście na końcu cmentarza. Zadbajmy wzajemnie, aby nasz cmentarz wyglądał coraz piękniej.