1. Dzisiaj w Kościele przeżywamy niedzielę Ad Gentes – naszymi modlitwami obejmujemy głoszenie Ewangelii Chrystusowej na misjach i tych, którzy tę Dobrą Nowinę o zbawieniu niosą na krańce ziemi. Oni często na wzór Chrystusa cierpią prześladowania i płacą najwyższą cenę z własnego życia dla odkupienia innych braci.
    Składka do puszek pod kościołem przeznaczona jest na pomoc w głoszeniu Ewangelii.
    Przypominam, że w naszym kościele są odprawiane następujące
    nabożeństwa wielkopostne:
    Droga Krzyżowa - w każdy piątek o godz. 16.30,
    Gorzkie Żale  - w każdą niedzielę o godz. 15.00.
    Koronka do Miłosierdzia Bożego jest śpiewana 15 minut przed Drogą Krzyżową i Gorzkimi Żalami. Wszystkich zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  2. W środę o godz. 16.30 różaniec, Msza św. i nowenna do Matki Bożej Gręboszowskiej. W środę od godz. 15.30 spowiedź przed I piątkiem.
  3. W pierwszy piątek – szczególna okazja do pojednania się z Bogiem Msze św. rano i wieczorem. O godz. 8.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. W tym miesiącu proszę Róże Różańcowe z Biskupic. Od godz. 15.30 spowiedź.
  4. Pierwsza sobota miesiąca – dzień poświęcony Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 16.30 różaniec, który poprowadzi młodzież III klasy gimnazjum, a później Msza św. Na comiesięczne przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania zaprasza młodzież wraz z rodzicami.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
  6. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego w którym przeczytamy m.in. wszystko o klasztorze, w którym zamieszka Papież po zakończeniu pontyfikatu.
  7. Ofiarę na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła złożyli:
    z Gręboszowa: Jolanta i Michał Misiaszek, Danuta i Stanisław Gaweł, Marta Zarzycka, Zbigniew i Bernadeta Błachaniec,
    z Woli Gręboszowskiej: Jan Pyrczak, Grabcowie, Anna Tomasik, Zdzisław Dąbroś, Agnieszka i Karol Motyka,
    z Kars: Janina i Michał Banach,
    z Ujścia Jezuickiego: Marian Sambor,
    z Zawierzbia: Stanisława i Ryszard Wielgus,
  8. Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności:
    + Teresa Zawada z Kars
    Polećmy ją miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie...