1. Dzisiejsza, już czwarta niedziela Wielkiego Postu różni się nieco od pozostałych. W tradycji Kościoła nazywamy ją niedzielą Laetare, czyli niedzielą radości. Widzimy to nawet w zmianie postnego fioletu na różowy kolor szat liturgicznych. W połowie Wielkiego Postu Kościół wzywa wiernych do radości, aby wszyscy podejmujący trud przemiany serca wytrwali w tym niełatwym codziennym wysiłku.
  2. Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
    Droga Krzyżowa - w piątki o godz. 16.30
    Gorzkie Żale - w każdą niedzielę o godz. 15.00.
    Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek i w niedzielę 15 minut przed nabożeństwem.
  3. W środę godz.. 16.30 różaniec, później Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej.
  4. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego w którym przeczytamy między innymi: listę kardynałów uprawnionych do wyboru nowego papieża oraz sylwetki dwudziestu, wśród których jest być może przyszły Ojciec Święty.
  5. Ofiarę na ogrzewanie kościoła i ubezpieczenie złożyli:
    z Gręboszowa – Aniela Obartuch, Halina i Stanisław Dąbroś, Liliana i Arkadiusz Rzeszutko,
    z Woli Gręboszowskiej – Stanisław Żelazny.
  6. Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności:
    + Janina Misiaszek z Biskupic
    + Zdzisław Bojko z Kars
    polećmy ich miłosierdziu Bożemu – Dobry Jezu a nasz Panie...