1. Dobiegliśmy połowy czerwca, miesiąca poświęconego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapytajmy siebie ile razy pobożnie odmówiłem Litanię do Serca Pana Jezusa czy Koronkę do Miłosierdzia Bożego albo Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego, może jakąś inną modlitwę wynagrodzenia i przebłagania, ile chwil poświęciłem na cichą adorację i rozmowę z Bogiem ukrytym w Najświętszym Sakramencie? On codziennie na nas czeka podczas każdej Mszy Świętej i czerwcowego nabożeństwa. Możliwości mamy wiele i tylko od nas samych zależy, jak spożytkujemy czas, który jest nam zadany, abyśmy się uświęcali i abyśmy pomagali także innym dojść do świętości.
  2. W środę od godz. 18.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Przed Mszą św. o godz. 17.30 różaniec.
  3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Apostolstwa chorych”, „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m. in.: Kościołowi nie zwrócono ponad 62 tys. hektarów ziemi zrabowanej przez komunistyczne państwo i nie wypłacono stosownej rekompensaty – omówienie pierwszego szczegółowego raportu opisującego proces zaboru mienia kościelnego, o młodym meksykańskim męczenniku.
  4. Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności:
    + Zofia Słupek  - l. 80 - z Okręgu
    polećmy ją miłosierdziu Bożemu...