1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.
  2. Od jutra rozpoczyna się Wielki Odpust Tuchowski. Szczegóły na afiszu w gablotce.
  3. W środę o godz. 17.30 różaniec, a później Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej o godz. 18.00. Przyjdźmy, aby modlić się za nasze rodziny.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca lipca. Spowiedź św. będzie w środę oraz w I piątek od godz. 6.00 i po południu od godz. 16.30. W I piątek od godz. 8.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy św. W tym miesiącu proszę o adoracje Róże Różańcowe z Woli Gręboszowskiej.
  5. W I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  6. W sobotę o godz. 15.00na wspólnym grillowaniu i zabawie spotkanie DSM, ministrantów i lektorów na kościelnych boiskach.
  7. W I sobotę o godz. 17.30 Różaniec św., i Msza św. wieczorna– dzień poświęcony Niepokalanemu Sercu Maryi.
  8. W przyszłą niedzielę po ósemce zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
  9. Zachęcam do czytania „ Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m. in. o MB Gręboszowskiej.
  10. 10 lipca w przyszłą środę będziemy gościć jak co roku pielgrzymów z przemyskiej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Dwie grupy będą pod kościołem na śniadaniu, a później o godz. 9.45 będzie Msza św. dla 3 grup i po Mszy św. pójdą na obiad do Ujścia Jezuickiego. Bardzo proszę jakby ktoś mógł przynieść do przedszkola 9 lipca przeddzień ich przyjścia jajka i ser.
  11. 21 sierpnia będziemy zbierać elektrośmieci jako pomoc kościołowi w potrzebie. Bezpłatnie zostanie odebrane od nas zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny i zostanie przeznaczony na pomoc kościołowi w potrzebie.
  12. Zakończyliśmy wykonywanie osuszania poziomego. Trwają prace przy figurach na ścianie kościoła.

CZUWANIE MŁODZIEŻY NA TUCHOWSKIM WIELKIM ODPUŚCIE

W najbliższy piątek 5 lipca, podczas Wielkiego Odpustu Tuchowskiego odbędzie się Czuwanie Młodych. Spotkanie będzie miało miejsce w Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej i rozpocznie się o godz. 21.00 koncertem ewangelizacyjnym Magdaleny Frączek i zespołu LOVE STORY. Po koncercie przewidziano czas na uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz spowiedź świętą. Czuwanie zakończy się Eucharystią sprawowaną o godz. 23.00. Serdecznie zapraszamy!