1. W imieniu pielgrzymów i swoim pragnę podziękować wam drodzy parafianie za piękne przyjęcie i za gościnę. Bóg zapłać paniom z Ujścia Jezuickiego, ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola za przygotowanie posiłków. Dziękuję za złożone dary żywnościowe na rzecz pielgrzymów. Złożyliście około 600 jajek, ser biały i ofiarę pieniężną. Jak co roku pielgrzymi wychodzą od nas bardzo zadowoleni i najedzeni. Bóg zapłać.
  2. Bardzo proszę jutro na godz. 8.00 o przyjście na cmentarz i pomoc przy wysypaniu alejek na cmentarzu kamykiem. Gdyby tak po paru młodzieńców, mężczyzn przyszło z każdej wioski to byśmy to sprawnie i ładnie zrobili. Myślę, ze jak zawsze mogę liczyć na waszą pomoc.
  3. W środę godz.. 17.30 różaniec, Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Serdecznie zapraszam do modlitwy przed naszym odpustem parafialnym. Po nowennie spotkanie DSM, ministrantów i lektorów obowiązkowe.
  4. W piątek od godz. 16.30 spowiedź przed odpustem. Serdecznie zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty, będzie 4 księży, aby jak najlepiej przeżyć nasz wielki odpust parafialny. Po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo samochodów i innych pojazdów, podczas którego będziemy prosić o bezpieczeństwo dla wszystkich ich użytkowników.
  5. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. na cmentarzu przy grobie ks. Halaka i procesja różańcowa po cmentarzu. Przygotujmy nasz cmentarz, aby wyglądał jak najpiękniej.
  6. Suma odpustowa w przyszłą niedziele o godz. 11.00. Przewodniczył jej będzie i kazanie wygłosi ks. mgr Piotr Grzanka zastępca dyrektora Caritas Diecezji Tarnowskiej. Zaproście Wasze rodziny, abyśmy wspólnie oddali cześć św. Annie. Proszę, aby dzieci I komunijne przyszły w strojach komunijnych do sypania kwiatów, chłopcy do dzwonienia, dzieci i młodzież do niesienia feretronów tak jak w czasie rezurekcji, wszystkich strażaków z każdej wioski.
  7. Proszę we czwartek od godz. 8.00 o posprzątanie kościoła na odpust mieszkańców Woli Gręboszowskiej od P. Gręba do P. Huczek.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej, szczególnie: „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m.in. kiedy 1 maja 2011 roku w Watykanie Benedykt XVI ogłaszał Jana Pawła II błogosławionym, na Kostaryce wydarzył się cud, który teraz pozwoli na ogłoszenie go świętym – szczegółowy opis cudu zatwierdzonego przez Franciszka.
  9. W przyszłą niedzielę w odpust parafialny składka na potrzeby parafii.
  10. Bóg zapłać za ofiarowane kwiaty do kościoła.