1. Dziś spotkanie wszystkich idących na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę o godz. 18.45 w auli Domu Parafialnego w Dąbrowie Tarnowskiej.
  2. We wtorek od. godz. 8.00 sprzątanie kościoła proszę mieszkańców Woli Gręboszowskiej od P. Wiczkowskich do P. Kurpaski.
  3. W środę od godz. 16.30 spowiedź przed odpustem. Zachęcam do skorzystania z okazji i zyskania Odpustu. Po Mszy św. spotkanie DSM, lektorów i ministrantów.
  4. W czwartek 15 sierpnia, będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Zgodnie z naszą tradycją na Mszy Świętej pobłogosławimy kwiaty, zioła i zboża. Jest to nasz Odpust parafialny. Msze św. o godz. 8.00, 11.00 i 15.00. Naszemu odpustowi przewodniczył będzie ks. mgr Andrzej Kędryna proboszcz z Żelichowa. Przed sumą o godz. 10.45 schola będzie śpiewała pieśni maryjne. Proszę na sumę odpustową dzieci do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia dzwonkami, młodzież do niesienia figur. Chciejmy się wszyscy włączyć aktywnie w przeżycie odpustu parafialnego. Proszę braci strażaków z całej parafii do niesienia feretronów i baldachimu.
  5. Piątek o godz. 18. 00 Msza św. i koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. W sobotę rozpoczyna się 31 Tarnowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Przyjdźmy, aby modlić się za pielgrzymów i duchowo pielgrzymować na Jasną Górę.
  7. Zachęcam do czytania Goście Niedzielnego w którym możemy przeczytać m. in. papież Franciszek nie zmienia nauki Kościoła o nierozerwalności małżeństwa; historia żyjącego w opinii świętości, prawie stuletniego staruszka, który w stolicy Bułgarii od wielu lat kwestuje na rzecz odnawiania starych świątyń.