1. Jutro ponownie nasze myśli i serca skierujemy do Jasnej Góry, aby uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. W wielu naszych kościołach trwa specjalna nowenna przed tą uroczystością. Można powiedzieć, że jest to bardzo polskie święto. Czym jest i czym powinna być dla nas Jasna Góra, przypominał Błogosławiony Jan Paweł II, gdy mówił: „Na Jasną Górę przychodzimy do Matki Boga z wielowiekowym już depozytem naszego zawierzenia, które jest dziedzictwem całych pokoleń”.
  2. W środę o godz. 17.30 różaniec, Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej Szczególnie proszę, dzieci i młodzież gimnazjalną do wspólnej modlitwy o uproszenie potrzebnych łask w nowym roku szkolnym i katechetycznym.
    W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
  3. Zachęcam do nabycia nowego „Gościa Niedzielnego”.