1. Na dobre rozpoczął się rok szkolny i katechetyczny. Proszę, aby dla dzieci, młodzieży, ale i rodziców i wychowawców był to czas rozpoczęty w imię Boże. Zachęcam też do odważnego rozglądania się, aby poza nauką znaleźć właściwe miejsce dla swojego wzrostu duchowego, dla umacniania swojej komunii z Bogiem. Jest wiele propozycji. Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej pracy!
  2. W środę o godz. 17.30 różaniec, Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zapraszam dzieci, młodzież i wszystkich czcicieli Matki Bożej do licznego udziału. W tę środę zapraszam szczególnie wszystkich studentów naszej parafii na wspólną modlitwę do MB przed rozpoczęciem studiów.
  3. Spotkanie dziewczynek śpiewające psalmy w piątek o godz. 16.00, a ministrantów i lektorów o godz. 17.00.
  4. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”. Będziemy mogli przeczytać o nawróconych dzięki ostrym słowom, które nie dawały spokoju. Ktoś zmienił życie po usłyszanych od kolegi z klasy słowach: żyjesz w grzechu; inny po słowach: swym zachowaniem depczesz krew Chrystusa, o dorosłych Berlińczykach, którzy mimo niechęci otoczenia przyjmują chrzest w Kościele katolickim. W „Małym Gościu Niedzielnym” znajdziemy - wspomnienia siostry Łucji z objawień w Fatimie, w których Maryja prosiła o codzienną modlitwę za świat, a także duży plakat z papieżem Franciszkiem.
  5. Wydział Duszpasterstwa Trzeźwości i Uzależnień przy Kurii Diecezjalnej w Tarnowie wraz z Diecezjalnym Apostolatem zaprasza do Szczepanowa na doroczną pielgrzymkę w intencji trzeźwości w dniu 29 września 2013 r.
  6. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na potrzeby parafii.