1. Do 8 listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować dar odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji, spełniwszy pozostałe zwykłe warunki odpustu, to znaczy: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego. Do piątku o godz. 16.30 różaniec i wypominki za zmarłych.
  2. W środę Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej o godz. 17.00. Zapraszam młodzież i rodziców I gimnazjum na miesięczną katechezę. Młodzież o godz. 16.30 poprowadzi różaniec.
  3. Proszę o wzięcie „Gościa Niedzielnego" w którym przeczytamy wiele ciekawych, aktualnych artykułów.
  4. Bardzo dziękuje Panu Janowi Pyrczakowi i całej rodzinie za piękne przygotowanie cmentarza na uroczystość Wszystkich Świętych. Widzimy jak wiele trudu i czasu kosztuje to piękne prowadzenie naszego cmentarza przez Pana Jana i jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni. Zechciejmy wynosić wszystkie śmieci na miejsce do tego przeznaczone.
  5. W przyszłą niedzielę – 10. listopada będziemy przeżywać w Kościele w Polsce V Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. – Ten dzień jest zachętą do codziennej, wytrwałej modlitwy do Boga o pokój na świecie i o ustanie prześladowań. Wypełniając przykazanie miłości nieprzyjaciół módlmy się również za prześladowców. Pamiętajmy w codziennych modlitwach o naszych braciach i siostrach w wierze, którzy oddają życie za Chrystusa. – W tym roku akcja informacyjna i pomoc materialna dotyczyć będzie Nigerii. – Na prośbę Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie", za aprobatą Konferencji Episkopatu Polski, w dniu 10 listopada we wszystkich parafiach zbierane będą ofiary do puszek na rzecz Kościoła Prześladowanego.
  6. W tym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku:
    + Jan Gładysz l. 71 z Ujścia Jezuickiego
    + Stanisław Tomasik l. 73 z Lubiczka
    polećmy ich miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie...