1. Dziś mija 82 rocznica śmierci ks. Piotra Halaka. Odwiedzajmy groby ks. Piotra Halaka, Stefanii Łąckiej i za ich wstawiennictwem wypraszajmy sobie łaski.
  2. Z wolna zbliżamy się do końca obecnego roku liturgicznego. Przyszła niedziela, 24 listopada, to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem kończąca jednocześnie Rok Wiary.
  3. W środę o godz. 16.30 różaniec, a później Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnej modlitwy.
  4. Zachęcam do zakupienia i czytania : „Gościa Niedzielnego", możemy w nim przeczytać o tym, że Kościół nie zajmuje się tropieniem diabła, przekonuje egzorcysta, jak może zmienić się polskie prawo dotyczące grzebania zmarłych ? W „Małym Gościu Niedzielnym" m.in. adwentowy lampion do samodzielnego złożenia.
  5. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii, która zostanie przeznaczona na chodniki na cmentarzu.
  6. Bardzo proszę o pozbieranie w poniedziałek, wtorek chryzantem i zbędnych zniczy z mogił swoich bliskich.
  7. Wszystkim solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych i zapraszam do wspólnej modlitwy do kościoła.
  8. Bóg zapłać za ofiarę na chodniki na cmentarzu. Ofiarę złożyli:
    z Gręboszowa: Teresa i Stanisław Rumas, Danuta i Wiesław Lizak,
    z Zawierzbia: Genowefa Sobota,
    z Kars: Alicja i Bogusław Bigos,
    z Ujścia Jezuickiego: Zofia i Marian Kołodziej, Helena Kaczmarczyk,

Szczęść Boże Wam na cały tydzień !