„Dziś narodził się nam Zbawiciel”. Przyszedł po to, aby przywrócić naszą więź z Bogiem. Ta Dobra Nowina przynosi radość ludziom wszystkich czasów. Dodaje otuchy i wlewa nadzieję także w nasze serca, w czasie, kiedy tak wielu ludzi pogrążonych jest w nocy beznadziejności, zwątpienia i lęku o przyszłość. Pełni wiary i radości świętujemy więc szczególny czas Bożego Nawiedzenia. Niech te święta dla wszystkich Drogich Parafian i Gości będą pełne Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn pod nasze dachy, w nasze rodziny i serce każdego z nas. Niech ta Boża radość i miłość przedłuża się na kolejne dni naszego świętowania i na całą naszą, nieraz trudną codzienność.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

1. Dziś Msze Święte o godzinie jeszcze 10.30, 12.00.
  2. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Msze Święte o godzinie 8.00, 10.30, 12.00. Składka w drugie święto tradycyjnie jest przeznaczona na utrzymanie UPJPII.
  3. Na Mszy św. o godz. 12.00 rozesłanie kolędników misyjnych, proszę aby przyszli w strojach kolędniczych. – Celem tegorocznej „Kolędy misyjnej” jest pomoc dla Republiki Konga, Republiki Środkowej Afryki i innych krajów. Bóg zapłać” za życzliwe przyjęcie kolędników i za ofiary na rzecz misji świętych.
  4. Bardzo dziękuję ofiarodawcą choinek Państwu Marii i Janowi Kowal, ofiarodawcą kolejnych figur do naszej parafialnej szopki, przygotowującym szopkę i strojącym kościół Pani Renacie Stokłosa, Danucie Zawodnej. Za posprzątanie kościoła dziękuję mieszkańcom Gręboszowa. Panu kościelnemu i młodzieży z Kars za piękne ubranie choinek.
  5. Wizytę duszpasterską, zwaną kolędą, rozpoczniemy od piątku.
    Plan kolędy jest następujący:
    w piątek - od godz. 8.00 - Uście Jezuickie od Okręgu do szkoły,
    w sobotę - od godz. 8.00 - Ujście Jezuickie od Biskupic,
  6.  Niech Boże błogosławieństwo wzmocni naszą radość i poczucie wspólnoty.