1. Przeżywamy dziś 33. niedzielę w ciągu roku, a to oznacza, że zbliżamy się ku końcowi roku liturgicznego. Zarówno ten fakt, jak i listopadowa aura mogą sprzyjać refleksji nad tym, na co jest ukierunkowane nasze życie. Do czego dążymy? Co jest dla nas najważniejsze? Odpowiedzi na te pytania możemy szukać przede wszystkim w sobie, ale też może nam w tym pomóc katolicka prasa czy dobra literatura religijna, ukazująca to, co rzeczywiście jest ważne i wartościowe w życiu. Zachęcamy zatem do nabywania czasopism religijnych również przy wyjściu z kościoła.
  2. W środę o godz. 16.30 różaniec, a później Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnej modlitwy.
  3. Zachęcam do zakupienia i czytania : „Gościa Niedzielnego”, możemy w nim przeczytać o tym, skąd bierze się ciągle rosnąca popularność bł. Karoliny Kózkówny, młodej dziewczyny, która sto lat temu zginęła, broniąc czystości, kogo wybieramy do rady gminy, a kogo do rady powiatu, krótki przewodnik dla wyborców.
  4. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii.
  5. Okręgowe spotkanie młodzieży odbędzie się w najbliższy piątek w Łęgu Tarnowskim o godz. 19.00. Autobus, który będzie zbierał młodzież z naszego dekanatu wyruszy od Borusowej o godz. 18.00 u nas będzie 18.20 pod kościołem i później odwiezie. Zachęcam młodzież do wzięcia udziału w tym spotkaniu.
  6. 24 listopada o godz. 9.00 Mszą św. rozpocznie się sympozjum w roku 100 rocznicy urodzin Stefanii Łąckiej połączone z uroczystą inauguracją działalności Komisji Kanonizacyjnej. Zachęcam do udziału. Kto ze starszych chciałby wziąć udział proszę się zgłosić w zakrystii.
  7. Bardzo proszę o pozbieranie w poniedziałek, wtorek chryzantem i zbędnych zniczy z mogił swoich bliskich.
  8. Wszystkim solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych i zapraszam do wspólnej modlitwy do kościoła.
  9. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby naszej parafii pewnej rodzinie i pewnej osobie.
  10.  Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności:
     + Kazimierz Dziubla - l. 76 z Małej Woli
    Dobry Jezu a nasz Panie ...