„Dziś narodził się nam Zbawiciel”. Przyszedł po to, aby przywrócić naszą więź z Bogiem. Ta Dobra Nowina przynosi radość ludziom wszystkich czasów. Dodaje otuchy i wlewa nadzieję także w nasze serca, w czasie, kiedy tak wielu ludzi pogrążonych jest w nocy beznadziejności, zwątpienia i lęku o przyszłość. Pełni wiary i radości świętujemy więc szczególny czas Bożego Nawiedzenia. Niech te święta dla wszystkich Drogich Parafian i Gości będą pełne Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn pod nasze dachy, w nasze rodziny i serce każdego z nas. Niech ta Boża radość i miłość przedłuża się na kolejne dni naszego świętowania i na całą naszą, nieraz trudną codzienność.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

1. Dziś Msze Święte jeszcze o godzinie 10.30, 12.00.
  2. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Msze Święte o godzinie 8. 00, 10.30, 12.00. Składka w drugie święto tradycyjnie jest przeznaczona na utrzymanie UPJPII. W św. Szczepana drugi dzień świąt post nie obowiązuje.
  3. Na Mszy św. o godz. 12.00 w św. Szczepana rozesłanie kolędników misyjnych, proszę aby przyszli w strojach kolędniczych. Celem tegorocznej „Kolędy misyjnej” jest pomoc dla Republiki Konga, Republiki Środkowej Afryki, Brazylii, Peru, Boliwii. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie kolędników i za ofiary na rzecz misji świętych.
  4. Bardzo dziękuję ofiarodawcą choinek Państwu Annie i Kazimierzowi  Bojko, Barbarze i Adamowi Cabaj, Tadeuszowi Kowal, przygotowującym szopkę i strojącym kościół Pani Renacie Stokłosa, Danucie Zawodnej. Za posprzątanie kościoła dziękuję mieszkańcom Okręgu. Panu kościelnemu i młodzieży z Woli Gręboszowskiej za ubranie choinek. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do upiększenia kościoła z serca dziękuję.
  5. Bóg zapłać Marii i Janowi Kowal, którzy z okazji 30 – lecia działalności firmy „SĘKPOL” ufundowali system multimedialny dla naszego kościoła.
  6. Wizytę duszpasterską, zwaną kolędą, rozpocznę w sobotę.
    Plan kolędy jest następujący:
    w sobotę      od godz. 8.00               Biskupice od Ujścia Jezuickiego,

Niech Boże błogosławieństwo wzmocni naszą radość i poczucie wspólnoty.