1. Dziś Nowy Rok i uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki.
    Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzę w nowym roku wszelkiej pomyślności: zdrowia, szczęścia, wielu sukcesów i spełnienia wszystkich szlachetnych zamierzeń. Niech Bóg Wam w tym – 2012 roku – błogosławi i udziela swej mocy. Szczęść Boże.
  2. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź”. Wszyscy potrzebujemy Bożej pomocy, Bożej łaski, skorzystajmy więc z tego daru Kościoła.
  3. Dzień dzisiejszy – to również z woli papieża Światowy Dzień Modlitw o Pokój. W naszych modlitwach pamiętajmy więc i o tej ważnej dla wszystkich intencji.
  4. W środę Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej o godz. 17.00.
  5. W piątek – pierwszy piątek miesiąca – będziemy przeżywać uroczystość Objawienia Pańskiego, tradycyjnie nazywaną uroczystością „Trzech Króli”. Msze Święte w tym dniu o godzinie 8.00, 10.30, 15.00. Przed Mszą św. o godz. 10.30 dzieci ze Szkoły Podstawowej przedstawią jasełka, a po nich Msza św. W czasie każdej Mszy Świętej pobłogosławimy kadzidło i kredę. Składka zbierana w tym dniu w kościele przeznaczona będzie na potrzeby misji.
  6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca – dzień poświęcony Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 16.30 różaniec poprowadzi młodzież III klasy gimnazjum. Zapraszam wszystkich przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
  8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii Zofii Romanowi Szkutnik, Annie i Stanisławowi Kosoń, pewnej rodzinie.
  9. W naszej Parafii trwają doroczne odwiedziny duszpasterskie, tak zwana kolęda. Pamiętajmy, że kapłan przychodzi do naszych domów i mieszkań, a przede wszystkim do rodzin z Bożym błogosławieństwem.
    poniedziałek - od godz. 12.00    Zawierzbie od P. Dymon, Woźniak, Zych, Misiaszek i do końca,
    wtorek - od godz. 12.00    Karsy od P. Cabaj do P. Wierzbickich,
    środa – od godz. 14.00      Szkoła i Dom Nauczyciela,