1. Choć nadal śpiewamy kolędy, to jednak zielony kolor szat liturgicznych przypomina, że powróciliśmy do „okresu zwykłego” w liturgii Kościoła.
  2. Jutro rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Polecajmy te intencje Panu Bogu w naszej osobistej modlitwie.
  3. Na prośbę parafian we wtorek o godz. 10.00 przyjedzie samochód z seminarium po dary z płodów rolnych. Bardzo proszę sołtysów poszczególnych wiosek o zorganizowanie zbiórki w swoich wioskach.
  4. W środę o godz. 17.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. O godz. 16.30 młodzież I klasy gimnazjum poprowadzi różaniec. Zapraszam rodziców I klasy gimnazjum na katechezę parafialną ze swoimi dziećmi.
  5. W piątek o godz. 16.00 spotkanie DSM, a po Mszy św. ministrantów.
  6. W sobotę Dzień Babci. Nie zapomnijmy w naszej modlitwie o ukochanych babciach.
  7. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii.
  8. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego w którym możemy przeczytać m.in. wywiad z ks. Ryszardem Banachem, ciekawe spojrzenie na kolędę. Warto to przeczytać.
  9. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby naszej parafii: Lucynie i Henrykowi Kaczówka, Walerii Szabla, Tadeuszowi Wożniak, rodzinie z Biskupic, rodzinie z Ujścia Jezuickiego.
  10. Bóg zapłać Stowarzyszeniu Parafii Gręboszów w Chicago za przekazanie 3000 $ na potrzeby parafii.
  11. Zakończenie kolędy:
    w czwartek od 13.30 Miłocin od. P. Szczawińskiej.