1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
    Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.30,
    Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15.00.
    Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek i w niedzielę 15 minut przed nabożeństwem.
  2. Jutro, 19 marca, przypada uroczystość świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i opiekuna Jezusa. Na Mszę Świętą w tę uroczystość zapraszamy szczególnie mężczyzn, bowiem święty Józef jest ich wspaniałym patronem i opiekunem.
  3. W piątek o godz. 15.30 spotkanie DSM.
  4. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii.
  5. Bóg zapłać Zofii Myślińskiej, Reginie i Mariuszowi Kaczówka, Genowefie i Bolesławowi Sobota, rodzinie z Woli Żelichowskiej i z Gręboszowa za ofiarę na odnowienie czterech przęseł ogrodzenia cmentarnego. Bardzo dziękuję mieszkańcom Woli Żelichowskiej za ofiarę na odnowienie trzech przęseł ogrodzenia cmentarnego.
  6. W przyszłą niedzielę zmian czasu. Śpimy godzinę krócej.
  7. Ofiarę na ogrzewanie kościoła i ubezpieczenie złożyli:
    z Gręboszowa – Teresa i Stanisław Rumas, Bugajscy, Kutowie, Piotr i Bernadeta Łoboda, Stefania Adamczyk, Anita i Piotr Misiaszek, Surmanowie, Błachaniec,
    z Ujścia Jezuickiego –Barbara i Zygmunt Dymon, Kazimierz Szumilas, Dąbrosiowie,
    z Woli Gręboszowskiej – Maria i Jan Kowynia, Grabcowie, Bronisława Kapusta,
    z Woli Żelichowskiej – Serusiowie,
    z Lubiczka – Bernadeta Świętek,
    z Biskupic – Anna Sobota,
    z Kars – Jolanta i Zbigniew Zalescy, Ewa i Stefan Chlastawa, Teresa i Roman Zawada,
    z Okręgu – Jan Deszcz, Janina i Józef Barabaś, Bogusława i Wiesław Wytrwał.
  8. Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności:
    + Irena Klimek z Woli Gręboszowskiej polećmy ją miłosierdziu Bożemu
     Dobry Jezu a nasz Panie...