1. W koronce do Miłosierdzia Bożego powtarzamy: „miej miłosierdzie dla nas i całego świata". Z tych słów wynika, że nikt z nas nie może być wyłączony z nurtu Miłosierdzia Bożego. Każdy go potrzebuje tak jak życiodajnej wody. W niedzielę Miłosierdzia Bożego starajmy się wzmocnić codzienne praktykowanie tego nabożeństwa.
  2. W środę Msza św. i nowenna do Matki Bożej Gręboszowskiej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam.
  3. W piątek o godz. 17.00 spotkanie DSM.
  4. Bóg zapłać dzieciom za złożone dziś Wielkopostne skarbonki.
  5. W najnowszym wydaniu „Gościa Niedzielnego" znajdziemy m.in.: obrazek Jezusa Miłosiernego z Koronką do Bożego Miłosierdzia, historia jedynego obrazu Miłosierdzia Bożego powstałego po okiem św. Faustyny. Zachęcam do nabycia.
  6. W piątek o godz. 19.00 spotkanie rady parafialnej na plebanii.
  7. Bóg zapłać mieszkańcom Ujścia Jezuickiego za ofiarę na odnowienie ostatnie przęsło ogrodzenia cmentarza parafialnego.
  8. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafii Lucynie i Bogdanowi Kaczmarczyk oraz pannie z Lubiczka, za ofiarę na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła Katarzynie i Łukaszowi Garbarz z Gręboszowa.