1. Wszczepienie w Chrystusa to – jak usłyszeliśmy – nasze osobiste odniesienie do Niego, to osobowy kontakt z Nim; to czerpanie sił do zmagań z trudnościami, jakie niesie życie. Niech owa moc czerpana z tego wszczepienia, mimo naszej słabości, umożliwia nam najpełniejszy rozwój duchowy.
  2. Trwa miesiąc maj, czas poświęcony Matce Najświętszej. Weźmy udział w nabożeństwach majowych sprawowanych codziennie o godzinie 18.00, polecając Matce Najświętszej wszystkie nasze sprawy.
  3. Obowiązkowe spotkania dla Rodziców i dzieci I komunijnych odbędą się we wtorek i w piątek po nabożeństwie majowym. Sprzątanie kościoła w środę od godz. 9.00. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców, chrzestnych w sobotę o godz. 9.00.
  4. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii pewnej rodzinie z Lubiczka.
  5. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: "Gościa Niedzielnego", w którym przeczytamy: o komplementach po adresem Maryi, czyli o wezwaniach Litanii Loretańskiej, że częste mycie skraca życie, czyli o dobrych bakteriach żyjących wokół nas. Zachęcam do czytania.
  6. Bardzo proszę dzieci i młodzież, którzy pragną wziąć udział w konkursie plastycznym i poetyckim z okazji Dnia Mamy o przyniesienie swych prac do 15 maja.
  7. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku proszę o przygotowanie ołtarzy: I przy straży mieszkańców Kars (Gręboszowa), II przy Gminie mieszkańców Okręgu (Lubiczka), III przy aptece mieszkańców Woli Gręboszowskiej (Ujścia Jezuickiego), IV przy przedszkolu mieszkańców Zawierzbia (Biskupic).
  8. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana
    + Maria Bochenek z Zawierzbia, pogrzeb dziś o godz. 13.30.
    Polećmy ją miłosierdziu Bożemu…..